Ogród to miejsce relaksu i wypoczynku. Dlatego należy zadbać o jego odpowiednie wyposażenie. Meble, z których będziemy korzystać wielokrotnie oraz przez wiele lat, ponieważ meble ogrodowe kupujemy na wiele sezonów. Stąd warto zadbać o odrobinę luksusu dla siebie. Dlaczego meble technorattanowe? Ponieważ łączą w sobie aspekty estetyczne jak również funkcjonalne i praktyczne. Są uniwersalne pod kątem tego, gdzie można je zastosować. Można je postawić zarówno w ogrodzie, na werandzie, na balkonie, jak również we wnętrzu naszego domu. Doskonale komponują się z ogrodami nowoczesnymi, a także bardziej tradycyjnymi. Sprawdźmy, jakie mamy możliwości.

1. Zestaw Samos Szary

W jego skład wchodzi 6 wygodnych  foteli oraz obszerny stół obiadowy. Atutem tego kompletu jest, to że przemyślano go pod kątem utrzymania w czystości. Blat stołu jest wykonany z odpowiedniego materiału. Meble Samos przepięknie komponują się z zielenią ogrodu. Posiadają także gustowny splot. Cena takiego zestawy wynosi 5 372,00 zł.

2. VAN GOGH – Zestaw wypoczynkowy

Jest to zestaw, który będzie dobrze wyglądał nie tylko na tarasie, ale również w domowej jadalni. Są wyjątkowo eleganckie ze względu na nietypowy kształt splotu. Komplet składa się z dwóch obszernych foteli oraz z sofy w standardowym kształcie. Jest oczywiście stolik, którego konstrukcja jest aluminiowa. Blat jest zrobiony z szyby hartowanej, co uszlachetnia cały mebel. Charakterystyczną cechą mebli Van Gogh jest to, że zostały wyplecione manualnie. Można go kupić w cenie  5 699,00 zł

balkon2

3. Leżak technorattan Napoli

Jest to wspaniała kanapa w kształcie półksiężyca z efektownym zadaszeniem. Materiał, z którego jest wykonana to plecionka polirattanowa. Do tego w zestawie otrzymujemy siedzisko również w kształcie półksiężyca, dzięki temu cały zestaw tworzy wyjątkową kompozycję. Polirattan posiada wyjątkowe właściwości, które ułatwiają jego użyłkowanie. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i jest odporny na promieniowanie UV. Do kupienia w niskiej cenie  1 467,00 zł

4. Zestaw Metropoli

To luksusowy wypoczynek w formacie XL. Jego budowa jest modułowa, tzn. komplet składa się z części, które można dowolnie aranżować. Dodatkowym atutem, na który można zwrócić uwagę jest Eco-rattan, z którego jest wykonany komplet. Są one odporne na szkodliwe działanie deszczu, temperatury czy ostrego słońca, dlatego sprawdzają się świetnie w polskich warunkach klimatycznych. Będą ideale dla osób, które szukają luksusu oraz chcą wytwornie zaaranżować ogród. W skład tego imponującego kompletu wchodzi 1 fotel, 3 moduły środkowe i 3 moduły narożne  a także dwa stoliki o różnych wymiarach. Dla zwiększenia wygody każde siedzisko jest wyposażone w poduszkę. Cena całości to 6 208,00 zł.

5. Zestaw Latina

Bardzo praktyczny zestaw. Z pewnością zadowoli takie osoby, które cenią sobie dbałość o detale. Meble z tego zestawu wyróżnia bowiem dekoracyjny splot. Komplet składa się z niskiej ławy o wysokości dostosowanej do wysokości sof, stołu oraz 2 sof dwuosobowych. Wszystko znajduje się pod parasolem. Całość kosztuje 3 823,00 zł.